تولید جعبه و بسته بندی یکی از خدمات اصلی فوکا پک می باشد که با تیم طراحی حرفه ای و به روزترین دستگاه ها، آماده ارائه خدمات به انواع کارخانجات، تولیدی ها ، رستوران ها، فست فود ها و… می باشد.

برای ثبت سفارش یا مشاوره با شماره  09143472426 تماس حاصل فرمائید.

برخی نمونه کارهای فوکا

د ر این بخش برخی نمونه کارهای طراحی و تولید شده توسط فوکا پک را مشاهده می کنید

چاپ جعبه، از بخشهای مهم بسته بندی محصولات محسوب میشود و معمولاً با شیوههای مختلفی مانند چاپ فلکسو، چاپ افست و… انجام میگیرد. 

انواع جعبه را بشناسیم!

انواع جعبه شامل دو نوع اصل : جعبه مقوایی و جعبه لمینتی می باشد که در ادامه هر کدام از آن ها را به صورت کامل توضیح می دهیم:

جعبه مقوایی

این جعبه ها برای محصولاتی مانند جعبه غذا، جعبه دارو، جعبه نقل، شیرینی، شکلات و … استفاده می شود، در جعبه های مقوایی از دو نوع کاغذ استفاده می شود: کاغذ ایندربرد برای محصولات بهداشتی استفاده می شود که تماس مستقیم با غذا دارند برای مثال در جعبه های سوخاری و یا برگر که تماس مستقیم با جعبه دارند بهتر است از کاغذ ایندربرد استفاده شود که کاملا بهداشتی می باشد، برای محصولاتی مثل شکلات که دارای لفافه یا بسته بندی داخلی می باشد میتوانیم از کاغذ پشت طوسی هم استفاده کنیم.

جعبه لمینتی 

جعبه های لمینتی برای کارتن های مادر و محصولات سنگین وزن مانند لنت ماشین و قعطات صنعتی دیگر استفاده می شود جعبه های لمینتی به بسته وزن محصول در ضخامت های مختلف تولید می شود.

تاثیر بسته بندی در فروش

یک بسته بندی خوب و جذاب، باید قابلیتهای زیادی داشته باشد تا نظر مشتریان را به خود جلب کند. جنس، رنگ، شکل جعبه یا خلاقیت در طراحی، نوع گرافیک و بافت جعبه که ثابت شده، تأثیر زیادی در فروش محصولات دارد.

از آن جایی که هر نوع جعبه ای نیاز به تجهیزات مختلفی دارد، باید توجه کرد که کدام تولید کننده چه نوعی از جعبه ها را عرضه میکند و با توجه به نیاز خود به تولید کننده جعبه بسته بندی مورد نظر مراجعه کنیم.

به عنوان مثال برای محصولاتی که نیاز به بسته بندی های خلاقانه و باکیفیت دارند، باید چاپ جعبه و بسته بندی را به شرکتی مانند فوکا پک بسپارید که علاوه بر تولید جعبه، از طراحی های خلاقانه نیز استفاده می کند.

ویژگی های یک بسته بندی ایده آل

 یک بسته بندی حرفه ای شامل ویژگی های می باشد که در این مقاله بهش اشاره می کنیم:

  • طراحی خلاقانه در طرح و قالب بسته بندی
  • متریال های استفاده شده در بسته بندی 
  • در نظر گرفتن فرهنگ و نیاز های مقصد محصول مورد نظر

قیمت تولید جعبه

قیمت تولید جعبه و بسته بندی با توجه به جنس کاغذ و مواد اولیه متغیر می باشد. برای استعلام دقیق قیمت، می توانید با کارشناسان فوکا پک تماس بگیرید.

تولید جعبه و بسته بندی فوکا، با توجه به تهیه مواد اولیه به صورت عمده، از قیمت های مناسب برخوردار است.

بالا